Paleta kolorów

Poniższa ilustracja pokazuje, które odcienie najlepiej pasują do danego typu urody i jaki przypuszczalnie będzie wynik koloryzacji brwi oraz rzęs, przy użyciu farb RefectoCil, w zależności od naturalnego koloru włosków. Im ciemniejszy naturalny odcień, tym ciemniejszy będzie efekt farbowania. Szeroka gama kolorów RefectoCil składa się z 8 różnych odcieni, które gwarantują indywidualne i profesjonalne rezultaty.

RefectoCil paleta kolorów do farbowania brwi i rzęs

 

RefectoCil 1.0 to intensywnie soczysty czarny kolor, który polecany jest podczas koloryzacji dla osób mających bardzo ciemne włosy.

RefectoCil 1.1 to szary odcień, który ma dyskretnie ukryć siwe lub białe włosy. Jest to szczególnie skuteczna koloryzacja dla osób o siwych włosach, która dodatkowo podkreśla urodę. Grafit jest także idealny do mieszania z innymi farbami RefectoCil, ponieważ dzięki niemu uzyskujemy chłodniejszy odcień.

RefectoCil 2.0 to wspaniały odcień czerni o miękkim niebieskim połysku, który nadaje dodatkowej głębi rzęsom i brwiom.

RefectoCil 2.1 to intensywny, ciemny niebieski, który idealnie nadaje się do farbowania brwi i rzęs u blondynek o niebieskich oczach. Niebieski odcień sprawia, że ​​wyglądają bardziej kusząco.

Uwaga: Ten odcień będzie skuteczny tylko na jasnych włoskach. Na bardzo ciemnych rzęsach i brwiach w ogóle nie zauważymy efektu.

RefectoCil 3.0 to brązowy odcień, który charakteryzuje się dobrym kryciem. Ten odcień jest szczególnie polecany osobom o ciemnobrązowych włosach.

RefectoCil 3.1 to naturalny, miękki, brązowy odcień, który może być stosowany na wiele sposobów. Kolor jest szczególnie odpowiedni dla osób o jasnobrązowych włosach. Nadaje się do mieszania z innymi farbami RefectoCil.

RefectoCil 4.0 to wspaniały, ciepły odcień brązu z subtelną nutą czerwieni, która świetnie nadaje się dla osób, które mają brązowe włosami. Kasztan jest zresztą idealny do mieszania z innymi farbami RefectoCil, ponieważ dzięki niemu uzyskujemy cieplejsze kolory.

RefectoCil 4.1 idealnie sprawdzi się podczas koloryzacji brwi i rzęs u osób z farbowanymi na czerwono włosami. Czerwień świetnie nadaje się do mieszania z innymi kolorami RefectoCil, ponieważ dzięki niej kolor staje się cieplejszy.