Koloryzacja w czterech krokach

Długie, gęste i błyszczące rzęsy pięknie akcentują okolice oczu, natomiast idealnie ukształtowane brwi podkreślają profil twarzy i dlatego właśnie stawiamy oczy w centrum uwagi. Pragniemy dać naszym klientom wygląd, który mówi więcej niż 1000 słów. Pomaga nam w tym specjalnie opracowana koncepcja czterech kroków.

Krok 1: Rzęsy

Wiele kobiet skarży się na dość proste rzęsy, które zmniejszają optycznie oko. Z pomocą przychodzi Eyelash Curl Perm, który stanowi idealne rozwiązanie i podkreśla rzęsy sprawiając, że oczy wydają się bardziej otwarte przez co twarz nabiera wyrazu. Zabieg w salonie trwa około 45 minut, w tym czasie rzęsy są zawijane na małych rolkach, ku górze, a następnie utrwalane. Rezultatem jest piękne podkręcenie. Ponadto efekt utrzymuje się aż do 6 tygodni.

Krok 2: Brwi

Prawidłowa depilacja brwi jest bardzo ważna dla naszej twarzy. Jednak wszystkie zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest samodzielna regulacja. Dlatego RefectoCil opracował specjalne paski do depilacji brwi Brow Styling Strips, które w kilku prostych krokach pozwolą Wam uzyskać idealny kształt.

Krok 3: Farbowanie brwi i rzęs

Aby rzęsy były wyraźnie dłuższe i pełniejsze, drugim krokiem jest ich koloryzacja przy użyciu farb RefectoCil, dzięki której stają się one bardziej podkreślone. Pamiętajmy jednak, aby pofarbować także brwi, co dopełni efektu. Wybierz swój kolor spośród 8 różnych odcieni.

Krok 4: Kosmetyki do pielęgnacji

Następnym krokiem jest poprawa kondycji włosków. Nie tylko włosy po koloryzacji, ale również rzęsy i brwi wymagają dodatkowej opieki. RefectoCil LongLash Gel jest intensywną odżywką, która wzmacnia i nawilża włoski wyraźnie poprawiając ich formę, natomiast LongLash Gel, sprawia, że zarówno brwi jak i rzęsy są lśniące, długie i mocne każdego dnia.