Filozofia

  • RefectoCil - filozofia marki to innowacyjność i rozwój

Marce RefectoCil od początku przyświecają dwa główne cele:

Dla fryzjerów, kosmetyczek i wizażystów RefectoCil pragnie być wiarygodnym partnerem handlowym, któremu mogą zaufać. Zawodowy sukces każdego z klientów poparty jest wieloletnim doświadczeniem, wspieranym najnowszymi badaniami, które umożliwiają nieustanną pracę i ciągłe doskonalenie produktów do stylizacji i koloryzacji brwi oraz rzęs.

Dla klientów korzystających z naszych produktów w salonach urody, pragniemy całkowitego i nieustannego zadowolenia. Długie, gęste i błyszczące rzęsy podkreślają oczy wydobywając ich głębię, natomiast odżywione i pięknie ukształtowane brwi, są obowiązkowym elementem naszej twarzy. Za pomocą naszych produktów kosmetyczki, wizażyści i styliści odpowiednio podkreślają urodę wydobywając naturalne piękno, które tkwi w każdym z nas.

 

„Pragnienie wiedzy i kreatywności są naszymi sterownikami dla innowacyjnych pomysłów i twórczego myślenia”

 

RefectoCil – odwaga do innowacji

W rozwijaniu marki RefectoCil wykorzystujemy nasze doświadczenie i intensywną współpracę z naszymi globalnymi partnerami. Kierujemy się zasadami prostoty, otwartości i odwagi: nasze struktury i decyzje są przejrzyste i przyszłościowe.
Z RefectoCil, światowym liderem w kategorii rzęs i brwi, dajemy profesjonalistom z branży kosmetycznej możliwość indywidualnego i zarazem pełnego kształtowania brwi i rzęs swoich klientów: stylizację, koloryzację i pielęgnację. W ten sposób sprawimy, że stylizacja brwi i rzęs będzie wiodącą usługą w salonie!