Jak wykonać farbowanie brody henną?

Jak wykonać farbowanie brody henną Refectocil?

Zabiegi w barbershopie, czyli nadanie kształtu i farbowanie brody

Broda i wąsy są dla każdego mężczyzny jego chlubą i czymś czym niezwykle chętnie się chwalą. Zadbany zarost, idealnie wymodelowany i wypielęgnowany jest eksponowany w codziennym życiu, w pracy czy na spotkaniach ze znajomymi. Każdy mężczyzna posiadający mniejszy czy większy zarost chce, aby był on jego ozdobą. A co zrobić wtedy kiedy na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak? A to kształt nam nie odpowiada, a to długość czy kolor. Te dwa pierwsze problemy to prosta sprawa dla barbera. Natomiast farbowanie brody to już taka trochę wyższa szkoła jazdy.

Henna RefectoCil sposobem na farbowanie brody z naturalnym efektem

Określ na czym Ci zależy najbardziej, czy ma to być tylko lekkie zatuszowanie pierwszych siwych włosów czy całkowita zmiana koloru. Niestety z wiekiem nie tylko na głowie pojawiają się szare kosmyki, coraz częściej widzimy je również na naszym zaroście. Przeważnie wystarczy lekka koloryzacja z użyciem profesjonalnej henny RefectoCil. Tak, bo właśnie henna jest kosmetykiem, który spokojnie stosować możemy na twarzy bez obaw o nasze zdrowie oraz o naturalny efekt koloryzacji. Dlaczego henna RefectoCil jest dużo lepsza w tym przypadku niż farby do włosów? Ponieważ włosy brody mają podobną strukturę jak włoski brwi, a zupełnie inną niż te na głowie.

Zobacz jak wykonać farbowanie brody z czarną henną RefectoCil [nr 1]

A co kiedy wszystko jest nie tak i natura nie obdarzyła nas intensywnym czarnym czy ciemnobrązowym zarostem? Czasami kiedy włosy na głowie mamy w odcieniach brązu może być tak, że broda nabiera zbyt jasnego lub nawet lekko rdzawego koloru. Na wszystko jest ratunek. Jeśli nie możesz zaakceptować swojego wyglądu zmień go! Wystarczy lekkie przyciemnienie henną RefectoCil naturalny brąz, a nawet pokuszenie się o dodanie odrobiny RefectoCil grafit do nadania chłodnego odcienia. Kombinacji kolorystycznych jest nieskończenie wiele, a kolory można swobodnie mieszać i łączyć. Twój wizerunek może być różny za każdym razem, aż dojdziesz do tego, który najbardziej Ci odpowiada.

Zobacz farbowanie brody z henną RefectoCil jasny brąz [3.1]

Koloryzacja zarostu jest jednym z tych zabiegów, które tylko na początku wydają się fanaberią i czymś bardzo skomplikowanym, jednak efekt przemawia sam za siebie. W wielu salonach barberskich możesz już nie tylko zadbać o kształt i wypielęgnować brodę, ale również ją pofarbować! Pamiętaj, że tylko wybór dobrej jakości kosmetyków zagwarantuje Ci idealne pokrycie wszystkich włosów na brodzie i wąsach!

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną