Piękne brwi i rzęsy w czterech krokach

Zacznij stylizację brwi i rzęs z RefectoCil

Zacznij stylizację brwi i rzęs z RefectoCil

Długie, gęste i błyszczące rzęsy pięknie akcentują okolice oczu, natomiast idealnie ukształtowane brwi podkreślają profil twarzy i dlatego właśnie stawiamy oczy w centrum uwagi. Pragniemy dać naszym klientom wygląd, który mówi więcej niż 1000 słów. Pomaga nam w tym specjalnie opracowana koncepcja czterech kroków.

Krok 1: Trwałe podkręcenie rzęs z RefectoCil Eyelash Curl Perm lub lifting rzęs z RefectoCil Eyelashlift

Wiele kobiet skarży się na dość proste rzęsy, które zmniejszają optycznie oko. Z pomocą przychodzi RefectoCil Eyelash Curl Perm lub RefectoCil Eyelashlift. Produkty te stanowi idealne rozwiązanie tego problemu. Podkreślają rzęsy sprawiając, że oczy wydają się bardziej otwarte przez co twarz nabiera wyrazu. Zabieg w salonie trwa tylko 13 minut, w tym czasie rzęsy są podkręcane na małych wałeczkach lub podnoszone na specjalnych podkładkach ku górze, a następnie utrwalane. Rezultatem są piękne i optycznie wydłużone rzęsy. Ponadto efekt utrzymuje się aż do 6 tygodni.

Zobacz jak wykonać zabieg trwałego podkręcenia rzęs

Zobacz jak wykonać zabieg liftingu rzęs

Krok 2: Regulacja brwi z Refectocil Brow Styling Strips

Prawidłowa depilacja brwi jest bardzo ważna dla naszej twarzy. Jednak wszystkie zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest samodzielna regulacja. Dlatego RefectoCil opracował specjalne paski do depilacji brwi Brow Styling Strips, które w kilku prostych krokach pozwolą Wam uzyskać idealny kształt brwi.

Zobacz jak wykonać depilację brwi paskami Brow Styling Strips

Krok 3: Henna* brwi i rzęs z RefectoCil

Aby rzęsy były wyraźnie dłuższe i pełniejsze, kolejnym krokiem jest ich koloryzacja przy użyciu henny RefectoCil, dzięki której stają się one bardziej podkreślone. Pamiętajmy jednak, aby pofarbować także brwi, co dopełni efektu. Wybierz swój kolor spośród 8 różnych odcieni.

Krok 4: Pielęgnacja brwi i rzęs z RefectoCil

Następnym krokiem jest poprawa kondycji włosków. Nie tylko włosy po koloryzacji, ale również rzęsy i brwi wymagają dodatkowej opieki. RefectoCil LongLash Balm jest intensywną odżywką, która wzmacnia i nawilża włoski wyraźnie poprawiając ich formę, natomiast RefectoCil Styling Gel, sprawia, że zarówno brwi jak i rzęsy są lśniące, długie i mocne każdego dnia.
Na porost brwi i rzęs polecamy serum 2 w 1 RefectoCil Lash & Brow Booster.

 

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną