Paleta kolorów

Paleta kolorów RefectoCil pomocna przy zabiegu henny brwi i rzęs

Poniższa ilustracja pokazuje, które odcienie najlepiej pasują do danego typu urody i jaki będzie rezultat henny* brwi oraz rzęs, przy użyciu RefectoCil. Pamiętajmy, że na efekt końcowy składa się między innymi kolor wyjściowy – im jaśniejsze włoski tym kolor będzie intensywniejszy. Szeroka gama kolorów RefectoCil składa się z 8 różnych odcieni, które można ze sobą dowolnie mieszać, w celu podkreślenia urody. Henna RefectoCil gwarantuje indywidualne i profesjonalne rezultaty. Dodatkowo warto wspomnieć o paście do rozjaśniania brwi Blonde Brow, dzięki której poszerzają się  możliwości dopasowania koloru brwi.

RefectoCil paleta kolorów henny do brwi i rzęs

RefectoCil 1 to intensywnie soczysty czarny kolor, który polecany jest podczas koloryzacji dla osób mających bardzo ciemne włosy. Czerna henna jest zdecydowanie najpopularniejszym odcieniem, zawsze znakomicie sprawdza się przy podkreśleniu koloru rzęs.

RefectoCil 1.1 to grafitowy odcień, który ma dyskretnie ukryć siwe lub białe włosy. Jest to szczególnie skuteczna koloryzacja dla osób o siwych włosach, która dodatkowo podkreśla urodę. Grafit jest także idealny do mieszania z innymi kolorami henny RefectoCil. Dzięki niemu uzyskujemy chłodniejszy odcień i możemy w ten sposób podkreślić cechy chłodnego typu urody.

RefectoCil 2 to wspaniały odcień czerni o miękkim niebieskim połysku, który nadaje dodatkowej głębi rzęsom i brwiom.

RefectoCil 2.1 to intensywny, ciemny niebieski, który idealnie nadaje się do farbowania brwi i rzęs u blondynek o niebieskich oczach. Niebieski odcień sprawia, że ​​wyglądają bardziej kusząco.
Uwaga: Ten odcień będzie skuteczny tylko na jasnych włoskach. Na bardzo ciemnych rzęsach i brwiach w ogóle nie zauważymy efektu.

RefectoCil 3 to brązowy odcień, który charakteryzuje się dobrym kryciem. Ten odcień jest szczególnie polecany osobom o ciemnobrązowych włosach.

RefectoCil 3.1 to naturalny, miękki, brązowy odcień, który może być stosowany na wiele sposobów. Kolor jest szczególnie odpowiedni dla osób o jasnobrązowych włosach. Nadaje się do mieszania z innymi farbami RefectoCil.

RefectoCil 4 to wspaniały, ciepły odcień brązu z subtelną nutą czerwieni, która świetnie nadaje się dla osób, które mają brązowawe lub kasztanowe włosami. Kasztan jest zresztą idealny do mieszania z innymi kolorami henny RefectoCil, ponieważ dzięki niemu uzyskujemy cieplejsze kolory.

RefectoCil 4.1 idealnie sprawdzi się podczas henny brwi i rzęs u osób z farbowanymi na czerwono włosami. Czerwień świetnie nadaje się do mieszania z innymi kolorami RefectoCil. Dzięki niej kolor staje się znacznie cieplejszy.

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną

 

Chcesz mieć paletę kolorów RefectoCil u siebie w salonie kosmetycznym?
Pytaj o bezpłatne egzemplarze w dobrych hurtowniach fryzjerskich i kosmetycznych!