RefectoCil Rose Gold – NOWOŚĆ

RefectoCil Rose Gold - nowe akcesoria do henny brwi i rzęs

Sfera Beauty rozwija się z każdym rokiem coraz prężniej, a wymagania klientów co do jakości kosmetyków i akcesoriów wrasta. Firmy kosmetyczne dwoją się i troją by przyciągnąć do siebie coraz to nowych pasjonatów ich produktów. Na rynku można znaleźć również takich producentów, którzy istnieją od wielu lat, a ich wyroby cieszą się ogromną popularnością. Mimo to nie spoczywają na laurach, wręcz przeciwnie starają się zaspokajać wymagania swoich klientów. Jedną z nich jest bez wątpienia austriacki RefectoCil przodujący od 1942 w kategorii brwi i rzęs i prezentujący serię akcesoriów do henny RefectoCil Rose Gold. 

Co kryje się pod nazwą RefectoCil Rose Gold?

Jedną z nowości jest paletka do henny Clip-on Palette – zakładana na dłoń oraz pierścień kosmetyczny. Oba nowe akcesoria do henny  utrzymane w modnym od kilku sezonów kolorze rose gold. Podobnie jak paletka Clip-on Palette, pierścień kosmetyczny RefectoCil pozwala na całkowitą swobodę podczas pracy. Można go nosić na dowolnym palcu. W tym samym czasie istnieje możliwość sporządzenia dwóch różnych mieszanek do koloryzacji rzęs i brwi. A praktyczna miarka pomiędzy pojemniczkami pozwala na bardzo precyzyjne dozowanie produktu.

RefectoCil Browista Palette & Ring RefectoCil Browista Palette & Ring

Henna brwi i rzęs nigdy nie była tak łatwa.

Zarówno paletka jak i pierścień nie ograniczają ruchów pozwalając na pełną swobodę podczas zabiegu. Dzięki nim możesz przygotować różne mieszanki do henny rzęs oraz henny brwi w osobnych zasobnikach na jednej paletce. Praktyczna miarka pomiędzy pojemniczkami pozwala na bardzo precyzyjne określenie ilości zużywanego produktu.
Kolejną nowością RefectoCil Rose Gold to zestaw mini miseczek i aplikatorów zakończonych grzebyczkami do przygotowywania mieszanki henny oraz aplikacji na brwi czy rzęsy. Te małe cuda są wykonane z nietłukącego się, mocnego plastiku, co więcej są bardzo lekkie i praktyczne. W jednym komplecie znajdziesz aż 5 zestawów, więc koniec z szukaniem nowego naczynia do kolejnego zabiegu, nawet jeśli terminarz mamy bardzo napięty.

RefectoCil Application Set Mini - Mini zestaw do aplikacji henny

Hitem natomiast w jesiennej kolekcji RefectoCil jest zestaw Browista Toolkit. Oferuje on nawet najbardziej wybrednym stylistom idealne narzędzia do wykonywania zabiegów henny brwi i rzęs! W zestawie znajdziesz dwa eleganckie i stylowe, ale również wykonane z najwyższej jakości materiałów dwustronne aplikatory. Każdy z nich wyposażono w innowacyjną silikonową szczoteczkę z jednej strony oraz wąski, niezwykle precyzyjny pędzelek z drugiej. Design zestawu wpisuje się w najnowsze trendy. Jest niezwykle gustowny i elegancki dzięki doborowi materiałów w kolorze czerni oraz różowego złota.

RefectoCil Browista Palette & Ring RefectoCil Browista Palette & Ring

Najnowsze akcesoria kosmetyczne w pełni zaspokoją potrzeby każdego stylisty wykonującego w swoim salonie zabiegi henny brwi i rzęs. Jakość wykonania i użyte materiały nie pozostawiają złudzeń, że są to jedne z najlepszych narzędzi dostępnych w tej chwili na rynku kosmetycznym.

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną

RefectoCil Golden Rose prezentacja video